R e k l a m a

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Warszawskiej w Wieluniu

R e k l a m a

49-letnia piesza została potrącona podczas przechodzenia przez ulicę Warszawską w Wieluniu w miejscu do tego przeznaczonym. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, 17 lutego 2023 roku, około godziny 18:15 na ulicy Warszawskiej w Wieluniu. Wypadek miał miejsce na niebezpiecznym przejściu dla pieszych za wiaduktem kolejowym, gdzie w przeszłości dochodziło już do potrąceń. Tym razem, jak ustalili policjanci, 45-latek kierujący skodą potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 49-latkę.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierowca, jak i piesza byli trzeźwi. Policjanci w miejscu wypadku przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne oraz ustalili świadków zdarzenia – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela. Jak dodaje, przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z wieluńskiej komendy.  

– Pamiętajmy! Relacje kierowca – pieszy mają bardzo szczególną rolę. Wzajemne poszanowanie praw, respektowanie obowiązków, wpływają na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Niestety to piesi ponoszą największe skutki – w konfrontacji z autem nie mają żadnych szans – przypomina asp. sztab. Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx