R e k l a m a

Groźny wypadek na drodze z Wielunia do Częstochowy. Dwie osoby trafiły do szpitala

R e k l a m a

Do groźnego wypadku doszło w piątek, 24 lutego 2023 r., na DK 43 w Zajączkach Drugich, na obwodnicy Krzepic. Mundurowi wstępnie ustalili, że 55-letni kierowca renault nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 33-letniemu kierującemu audi, czym doprowadził do bocznego zderzenia pojazdów. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych wpłynęło do służb ratunkowych w piątek, 24 lutego, około godziny 23:00. Na miejscu pojawili się policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym renault, chcąc wykonać manewr skrętu w lewo z ulicy Kuźniczka w Krzepicach, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się drogą krajową nr 43 w kierunku Częstochowy, kierującemu pojazdem osobowym audi, czym doprowadził do zderzenia bocznego pojazdów. W wyniku zderzenia kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną znajdującą się po przeciwnej stronie drogi – informuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz z kłobuckiej policji.

Zarówno 55-letni kierowca renault, mieszkaniec gminy Krzepice, jak i 33-letni kierowca audi, mieszkaniec powiatu oleskiego, byli trzeźwi. Pasażerka z renault oraz pasażer z audi, z uwagi na obrażenia, zostali zabrani do częstochowskiego szpitala.

– Dokładne przyczyny i okoliczności tego groźnego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu, podczas którego kryminalni między innymi skorzystają z opinii biegłych. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Częstochowie – informuje kłobucka policja.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sadi
1 rok temu

Za co zablokowaliscie kom

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Bo jakaś gnida od odszkodowań się ogłaszała.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
4
0
Podziel się swoją opiniąx