R e k l a m a

Groźny wypadek na drodze z Wielunia do Częstochowy. Dwie osoby trafiły do szpitala

R e k l a m a

Do groźnego wypadku doszło w piątek, 24 lutego 2023 r., na DK 43 w Zajączkach Drugich, na obwodnicy Krzepic. Mundurowi wstępnie ustalili, że 55-letni kierowca renault nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 33-letniemu kierującemu audi, czym doprowadził do bocznego zderzenia pojazdów. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych wpłynęło do służb ratunkowych w piątek, 24 lutego, około godziny 23:00. Na miejscu pojawili się policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki.

– Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym renault, chcąc wykonać manewr skrętu w lewo z ulicy Kuźniczka w Krzepicach, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się drogą krajową nr 43 w kierunku Częstochowy, kierującemu pojazdem osobowym audi, czym doprowadził do zderzenia bocznego pojazdów. W wyniku zderzenia kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną znajdującą się po przeciwnej stronie drogi – informuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz z kłobuckiej policji.

Zarówno 55-letni kierowca renault, mieszkaniec gminy Krzepice, jak i 33-letni kierowca audi, mieszkaniec powiatu oleskiego, byli trzeźwi. Pasażerka z renault oraz pasażer z audi, z uwagi na obrażenia, zostali zabrani do częstochowskiego szpitala.

– Dokładne przyczyny i okoliczności tego groźnego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu, podczas którego kryminalni między innymi skorzystają z opinii biegłych. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Częstochowie – informuje kłobucka policja.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sadi
26 dni temu

Za co zablokowaliscie kom

Henryk Markoni
26 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Bo jakaś gnida od odszkodowań się ogłaszała.

R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,539fanówPolub nas
774obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
4
0
Podziel się swoją opiniąx