R e k l a m a

Poszukiwany mężczyzna z gminy Galewice zatrzymany przez policjantów

R e k l a m a

Kryminalni z wieruszowskiej komendy w poniedziałek, 27 lutego 2023 roku, od wczesnych godzin porannych prowadzili akcję „poszukiwany”, podczas której namierzyli 37-letniego mieszkańca gminy Galewice. Od początku 2023 roku wieruszowscy stróże prawa zatrzymali już trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Funkcjonariusze z wieruszowskiej komendy codziennie zbierają informacje o osobach będących w zainteresowaniu wymiaru sprawiedliwości. Są jednak i tacy poszukiwani, którzy chcieliby uniknąć spotkania z prokuratorem lub sędzią, albo wymigać się od więzienia. To właśnie ich w miniony poniedziałek funkcjonariusze z KPP w Wieruszowie poszukiwali w całym powiecie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Przekonał się o tym 37-letni mieszkaniec gminy Galewice, który 27 lutego w trakcie prowadzonych działań „poszukiwany” został zatrzymany przez wieruszowskich stróżów prawa. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym i najbliższe 10 miesięcy spędzi w areszcie – informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej komendy.

Innym z odnalezionych w tym roku poszukiwanych był mieszkaniec gminy Łubnice. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy 31 stycznia, a poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Wieluniu. 51-latek został doprowadzony do zakładu karnego, gdyż nie zapłacił zasądzonej grzywny w kwocie 2 tys. złotych.

Z kolei 10 stycznia w ręce mundurowych wpadł 34-letni mieszkaniec gminy Lututów. Za mężczyzną również był wydany list gończy. Został on ostatecznie zatrzymany w miejscu zamieszkania i doprowadzony do Zakładu Karnego w Sieradzu, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

– Policjanci od początku tego roku ustalili również miejsca pobytu kilku osób, którzy unikali spotkania ze śledczymi. Liczba osób poszukiwanych jest dostępna na stronie Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. Wciąż wielu ukrywa się przed organami ścigania, co w konsekwencji i tak kończy się zatrzymaniem w najmniej oczekiwanych okolicznościach przez poszukiwanego – przestrzega asp. Piotr Siemicki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Ja takiego znajomego miałem i mi opowiedział. Gdzieś się dwóch żuli pobiło, Przyjechała policja. Chorąży zapytał, czy ktoś był świadkiem. Jeden podniósł rękę, sprawdzili go i się okazało, że poszukiwany. Ci mistrzowie zbrodni to są lepsi niż Daltonowie.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx