R e k l a m a

Policjanci, strażacy i leśniczy szukali zaginionego 49-latka w rejonie Uszyc

R e k l a m a

Policjanci, strażacy i leśniczy poszukiwali zaginionego 49-letniego mężczyzny. Mężczyzna kilkanaście godzin wcześniej wyszedł z domu, a z informacji przekazanych policjantom wynikało, że jego życie może być zagrożone. Po niespełna 6 godzinach mężczyzna został odnaleziony i przekazany służbom medycznym. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo

W poniedziałek, 13 marca 2023 r., około godz. 8:30 funkcjonariusze z Praszki zostali zaalarmowani o zaginięciu 49-latka w rejonie miejscowości Uszyce, położonej tuż przy granicy z powiatem wieluńskim. Według informacji, jakie przekazali krewni zaginionego, mężczyzna ostatni raz widziany był poprzedniego dnia około godz. 19:00, a jego życie mogło być zagrożone.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Do poszukiwań natychmiast przystąpili policjanci z Praszki i Olesna oraz strażacy z oleskiej PSP i druhowie OSP z  Gorzowa Śląskiego, Jastrzygowic, Kozłowic, Pawłowic, Uszyc i miejscowy leśniczy. Łącznie ponad 40 osób. Działania prowadzone były na terenie miejscowości Uszyce oraz miejscowości przyległych – informuje asp. sztab. Stanisław Filak z oleskiej policji.

Około godziny 14:20 poszukiwany mężczyzna – nieprzytomny ale z zachowanymi funkcjami życiowymi – został odnaleziony na jednej z ambon w lesie, w miejscowości Uszyce. Prawdopodobnie spędził tam ostanie kilkanaście godzin. 49-latek został przekazany wezwanym na miejsce służbom medycznym. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
1 rok temu

Może i nie wypada dzielić się takimi komentarzami jednak ten człowiek takie sytuacje robi co rok.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx