R e k l a m a

Zrób zdjęcie wiosny w województwie łódzkim, wygraj kurs fotograficzny

R e k l a m a

Przyroda to jedna z najwdzięczniejszych modelek dla fotografów, a zwłaszcza przyroda wiosenna: rozkwitające rośliny, budzące się po zimie zwierzęta, wracające do kraju ptaki, a wszystko to skąpane w świetle promieni słońca. Wszyscy mieszkańcy województwa, którzy lubią robić zdjęcia, mogą uwiecznić takie widoki i wziąć udział w konkursie „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski – Wiosna”.

To nie przypadek, że organizatorzy przyjmują zgłoszenia od 21 marca, czyli od pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, bo właśnie wiosna w województwie łódzkim jest głównym bohaterem tego konkursu. Chodzi o to, żeby mieszkańcy naszego województwa na swoich zdjęciach pokazali różnorodność i piękno krajobrazów oraz przyrody regionu właśnie o tej porze roku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– To konkurs dla każdego, kto lubi przyrodę i jest wrażliwy na piękno. Województwo łódzkie może się pochwalić wieloma atrakcyjnymi miejscami i dlatego warto je pokazać i promować – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

Uczestnikiem konkursu może być każdy mieszkaniec województwa, który ukończył 13 lat. Zgłoszone fotografie – jedna od jednego autora – nie mogą być pracami zbiorowymi, ani też nie mogą być to zdjęcia nagrodzone w innych konkursach. Dla autorów najlepszych fotografii Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przygotował bardzo ciekawe nagrody – vouchery na profesjonalny, stacjonarny kurs fotograficzny.

Prace konkursowe należy nadsyłać w terminie od dnia 21 marca do 21 kwietnia 2023 r. na adres ogrody@lodzkie.pl.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx