R e k l a m a

Otylia Jędrzejczak gościła w Wieluniu. Mistrzyni olimpijska opowiedziała o swojej karierze

R e k l a m a

Utytułowana pływaczka Otylia Jędrzejczak spotkała się z młodzieżą i nie tylko w wieluńskiej hali WOSiR. Opowiedziała m.in. o tym, jak wyglądała jej przygoda ze sportem.

Znakomita pływaczka zdradziła podczas spotkania, że nauczyła się pływać w wieku sześciu lat, a gdy miała siedem, przystąpiła do sekcji pływackiej. Chodziła też przez jakiś czas na gimnastykę, taniec oraz szermierkę, ale ze swoimi warunkami fizycznymi (obecnie 1,87m wzrostu) nie do końca odnalazła się w tych sportach.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na tej gimnastyce było tak, że podczas pierwszych zajęć pani powiedziała, że raczej dobrej gimnastyczki ze mnie nie będzie. Powiedziała, że jak będę chciała być gimnastyczką, to będę dobra jako dolna w piramidzie. No to ja odpowiedziałam tej pani i w szczególności mamie, że ja nie chcę być dolną w piramidzie – wspominała sportsmenka podczas spotkania w Wieluniu.

Otylia Jędrzejczak to pływaczka, specjalizująca się w stylu motylkowym i dowolnym. Jest mistrzynią olimpijską (Ateny 2004) i dwukrotną mistrzynią świata (Barcelona 2003 i Montreal 2005). 18 razy zdobywała tytuł mistrzyni Polski. W 2019 roku została wprowadzona do międzynarodowej galerii sław pływania International Swimming Hall of Fame.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx