R e k l a m a

Posiadacz suszu konopi indyjskich zatrzymany w Lipniku. Pomógł policyjny pies

R e k l a m a

Działoszyńscy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w samochodzie oraz miejscu swojego zamieszkania posiadał marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

– Przestępczy proceder miał miejsce w Lipniku, w rejonie stadionu piłkarskiego 23 marca 2023 roku w godzinach południowych. Informacje, którymi dysponowali działoszyńscy stróże prawa, ukierunkowały ich do podjęcia działań prewencyjnych właśnie w tym rejonie – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas kontroli okolic miejscowości Lipnik stróże prawa w rejonie tamtejszego stadionu zauważyli zaparkowany pojazd, a obok nerwowo zachowującego się mężczyznę. Zachowanie to zwróciło uwagę mundurowych. Jak się okazało słuszną, ponieważ w zaparkowanym samochodzie, należącym do 24-letniego mieszkańca gminy Siemkowice, ujawniono szklany słoik, w którym znajdował się susz konopi indyjskich. W trakcie przeszukania mieszkania z udziałem „czworonożnego funkcjonariusza” policjanci również ujawnili susz konopi indyjskich.

– Badanie laboratoryjne testerem wykazało, że to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli 2,33 grama tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – przekazuje mł. asp. Wioletta Mielczarek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx