R e k l a m a

Będzie odcinkowy pomiar prędkości w gminie Biała. Mieszkańcy dopięli swego

R e k l a m a

Droga krajowa nr 74 na terenie gminy Biała zostanie objęta odcinkowym pomiarem prędkości. Wnioskowali o to od 2021 roku sami mieszkańcy oraz władze gminy.

Dobrą informację dla mieszkańców przekazał dzisiaj w mediach społecznościowych poseł Paweł Rychlik. Droga była kręta, choć nie aż tak, jak ta w Białej, ale w końcu udało się dotrzeć do celu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Bardzo się cieszę, że wspólne zabiegi z mieszkańcami i samorządem o poprawę bezpieczeństwa na drodze krajowej nr 74 znalazły zrozumienie u Głównego Inspektora Transportu Drogowego Alvina Gujadhura. Na odcinku Biała Rządowa – Biała Pierwsza zostanie zamontowany odcinkowy pomiar prędkości. Pojedziemy wolniej, ale z pewnością bezpieczniej. Kilkuletnia walka okazała się skuteczna – napisał poseł Rychlik.

Zgodnie z decyzją GITD, odcinkowy pomiar prędkości pojawi się w 39 nowych miejscach w całym kraju. Łącznie będzie nim objętych około 600 kilometrów dróg, czyli ponad trzy razy więcej, niż dotychczas. Montaż pierwszych elementów systemu ma ruszyć w maju 2023 r.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
9 miesięcy temu

Bandytyzm…..

Pedro
1 rok temu

I pierwsi sięzapomą i będą bulić mandaty. Jeszcze będą przeklinać!

Polak
1 rok temu

Łupienie kierowców , może w gminie potrzeba jest, ale na autostradach ? Po co ? Tylko do wyciągnięcia kasy banda nieudaczników rzadowych

Marek
1 rok temu

Wreszcie

Fikus
1 rok temu

Tu nie chodzi o bezpieczeństwo, kasa, kasa, kasa

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
5
0
Podziel się swoją opiniąx