R e k l a m a

„Recyklingowe kwiaty” w Widoradzu. Twórcze warsztaty w ramach Kulturalnych Przejażdżek

R e k l a m a

Co można zrobić z pustych plastikowych butelek? Przekonali się o tym uczestnicy warsztatów pod hasłem „Recyklingowe kwiaty”, które zorganizowano w Widoradzu w gminie Wieluń.

Spotkanie zrealizowano 31 marca 2023 r. w ramach kolejnego etapu Kulturalnych Przejażdżek w gminie Wieluń. Tym razem bibliotekarki z miejskiej książnicy Justyna Błaszczak i Maria Majchrowska przeprowadziły warsztaty „Recyklingowe kwiaty”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Spotkanie zorganizowano w gościnnych progach OSP Widoradz. W warsztatach uczestniczyli mieszkańcy Widoradza, ale też wielunianie. Zasady recyklingu przybliżył uczestnikom zajęć prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego w Wieluniu Tomasz Kulicki. Podczas warsztatów było międzypokoleniowo i bardzo kreatywnie.

– Mamy nadzieję, że przepiękne kwiaty, które powstały w trakcie piątkowego spotkania, ozdobią wnętrza niejednego domu. Składamy podziękowania sołtys Widoradza Aleksandrze Świercz za pomoc w organizacji spotkania, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za cudowną i bardzo twórczą atmosferę – podaje w swoim komunikacie Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx