R e k l a m a

McDonald’s w Wieluniu bardzo dobrze się przyjął. Lokal szturmują tłumy mieszkańców

R e k l a m a

Pracownicy McDonald’s w Wieluniu nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek. Odkąd popularna gastronomiczna sieciówka została otwarta, mieszkańcy miasta i regionu tłumnie odwiedzają ją od rana do wieczora.

Obiekt znanej amerykańskiej sieci fast foodów otwarto w Wieluniu 31 marca 2023 r. Już w dniu otwarcia do McDonald’s zawitało wielu smakoszy „szybkiego” jedzenia, a w kolejnych dniach liczba klientów wydaje się wcale nie maleć. Zwłaszcza wieczorem normą jest długa kolejka samochodów do linii drive, a także równie długi ogonek osób oczekujących na odbiór zamówień wewnątrz lokalu.

Zmotoryzowani smakosze kuchni typu fast food nie mają łatwego życia, bo w pobliżu McDonald’s notorycznie brakuje wolnych miejsc parkingowych. Wobec tych problemów wielu kierowców decyduje się pozostawić swoje auta poza liczącym 24 miejsca parkingiem „świątyni burgerów”. Być może problem zmniejszy się po nastaniu cieplejszych dni, gdy część osób przesiądzie się na rowery, komunikację publiczną lub po prostu zdecyduje się przyjść do lokalu na piechotę, jednocześnie spalając część zbędnych kalorii.

Przypomnijmy, że McDonald’s w Wieluniu to obecnie największy pod względem powierzchni punkt amerykańskiej sieci w Polsce. W środku znajdują się miejsca siedzące dla 188 klientów. Obsługę gości zapewnia 70 pracowników, w tym 14 managerów.

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
gal Anonim
1 miesiąc temu

Wieluń to nawet obok miasta nie stał 😀 Więc co się dziwić że “motłoch” się rzucił na śmieciowe żarcie jak by nie widzieli 🙂

DoDo
1 miesiąc temu

Większość klienteli to okoliczna wieś, która rzuciła się jak pies na szynkę. To oni notorycznie zapychają restaurację nie pozwalając z niej skorzystać mieszkańcom miasta.

Henryk Markoni
1 miesiąc temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  DoDo

Wieluń to gmina miejsko-wiejska

Sadi
1 miesiąc temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

A ty jesteś chory psychicznie

Henryk Markoni
1 miesiąc temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Nie wiem, jaki to ma związek z makiem, ale już dawno zauważyłem, że twó umysł chadza własnmi ścieżkami. Dzisiaj sobota, w wielkim stylu nawal się, zjara blanta i na gastrofazie tdikiem do maka. Jak przystało na potomka Rzymian, Wielunianina. Jak moje nutrie będą miały miot, to pierwszego samca nazwę Krzsiu.

Sadi
1 miesiąc temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Aha

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,778fanówPolub nas
780obserwującychObserwuj
7obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
6
0
Podziel się swoją opiniąx