R e k l a m a

Wieluńscy policjanci spotkali się z najmłodszymi w jednym z przedszkoli i w żłobku

R e k l a m a

Wieluńscy mundurowi w ostatnim czasie gościli w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Wieluniu oraz Żłobku Miejskim w Wieluniu. Podczas pogadanek z najmłodszymi nie zabrakło tematów dotyczących bezpiecznego poruszania się po drogach, bezpiecznych zachowań w domu i na podwórku oraz zasad bezpiecznego korzystania z Internetu.

W trakcie spotkań mundurowi przekazali dzieciom cenne wskazówki dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze. Szczególną uwagę zwrócono na to, jak ważna jest obserwacja jezdni podczas wchodzenia na przejście dla pieszych. Policjanci wskazywali też na rolę, jaką odgrywają odblaski w bezpieczeństwie oraz na fakt, że piesi mają obowiązek je nosić, gdy poruszają się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Mundurowi podzielili się też z maluchami wiedzą z zakresu bezpiecznych postaw i zachowań podczas zabawy na podwórku i w domu, przypomnieli im także numery alarmowe.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W trakcie spotkań nie zabrakło również tematów dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu. Przedszkolaki w trakcie zajęć mogły się dowiedzieć, co to jest Internet, do czego służy i w jaki sposób korzystając z niego można być jednocześnie bezpiecznym. Policjanci wytłumaczyli, dlaczego nie należy zamieszczać w sieci swoich danych osobowych, zdjęć, informacji o miejscu zamieszkania. Podkreślono, że mali użytkownicy mogą z niego korzystać tylko pod czujnym okiem rodziców – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx