R e k l a m a

Karol Młynarczyk z Pajęczna nowym wojewodą łódzkim. Bocheński objął urząd w Warszawie

R e k l a m a

Premier Mateusz Morawiecki powołał dziś Karola Młynarczyka z Pajęczna na stanowisko wojewody łódzkiego. Dotychczasowy wojewoda Tobiasz Bocheński został z kolei powołany na analogiczne stanowisko w województwie mazowieckim.

Karol Młynarczyk urodził się 9 września 1958 r. w Radomsku. Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Przez 30 lat był zawodowo związany z oddziałem chorób wewnętrznych w Szpitalu w Pajęcznie. Od 1999 r. nieprzerwanie zasiadał w radzie powiatu pajęczańskiego. Dwukrotnie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego komisji zdrowia i edukacji. 17 grudnia 2015 roku został powołany na stanowisko wicewojewody łódzkiego przez ówczesną premier Beatę Szydło. Reprezentuje partię Prawo i Sprawiedliwość.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Ze stanowiskiem wojewody łódzkiego pożegnał się tym samym Tobiasz Bocheński, który pełnił tę funkcję od 2019 roku. Pochodzący z Łodzi polityk objął urząd wojewody mazowieckiego.

Mieszkańcy Pajęczna mogą w ostatnim czasie czuć się docenieni przez krajowe władze. Zaledwie kilka dni temu pojawiła się informacja, że do Pajęczna zawita prezydent RP Andrzej Duda. Więcej na ten temat w naszym artykule Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Pajęczno. W planie jest spotkanie z mieszkańcami.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,962fanówPolub nas
789obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx