R e k l a m a

Przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Okazało się, że był poszukiwany

R e k l a m a

Policjanci z wieruszowskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Jak się okazało, był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz najbliższy czas spędzi w zakładzie karnym.

Stróże prawa podczas patrolowania ulic Wieruszowa zauważyli mężczyznę, który popełnił wykroczenie, polegające na przechodzeniu przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Policjanci, widząc jak mężczyzna lekceważy przepisy ruchu drogowego, postanowili go wylegitymować. Do interwencji doszło w poniedziałek, 17 kwietnia 2023 roku, przed godziną 21:00 na ulicy Osiedle Warszawska w Wieruszowie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W trakcie legitymowania mundurowi ustalili, że mężczyzna, który dopuścił się tego wykroczenia, to 39-latek nie posiadający stałego miejsca pobytu. W toku dalszych czynności, podczas sprawdzania osoby w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna ten jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. 39-latek został zatrzymany, a następnie został doprowadzony do zakładu karnego – oznajmia asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.

Policja przypomina, że przechodzenie przez jezdnię lub drogę dla rowerów poza przejściem dla pieszych jest dozwolone na przejściu sugerowanym albo poza przejściem sugerowanym jeżeli odległość od przejścia dla pieszych przekracza 100 metrów. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 metrów od wyznaczonego przejścia dla pieszych, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx