R e k l a m a

Gmina Wieluń: Sadzili drzewa z okazji Dnia Ziemi. Międzypokoleniowa akcja w Małyszynie

R e k l a m a

Akcję sadzenia drzew zorganizowało Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu z okazji tegorocznego Dnia Ziemi. Na zaproszenie do współpracy odpowiedziało sołectwo Małyszyn oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Małyszyna. To właśnie w Małyszynie w minioną sobotę wspólnie posadzono drzewa.

– W tym roku, dla uczczenia Dnia Ziemi postanowiliśmy zrobić coś dobrego zarówno dla planety, dla Ziemi, jak i dla naszej lokalnej ziemi, dla lokalnej społeczności. Sadziliśmy drzewa – mówi Tomasz Kulicki, prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Pracownicy Przedsiębiorstwa Komunalnego z Wielunia wraz z mieszkańcami sołectwa Małyszyn oraz członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich z Małyszyna spotkali się w sobotnie popołudnie w Małyszynie, by wspólnie posadzić drzewa. Pracy w plenerze sprzyjała piękna, wiosenna pogoda. Zarówno pracownicy PK, jak i mieszkańcy Małyszyna zjawili się z dziećmi, które bardzo chętnie włączyły się w akcję.

– Nieczęsto się zdarza, że starsi, dorośli, młodzież oraz dzieci chcą wspólnie spędzać czas czy podejmować wspólnie działania. Międzypokoleniowa akcja sadzenia drzew była fantastyczną okazją do integracji. Wszyscy się uzupełniali i pomagali sobie nawzajem – dodaje Tomasz Kulicki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx