R e k l a m a

Uciekał i był agresywny wobec policjantów. Okazało się, że był poszukiwany

R e k l a m a

Pajęczańscy policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez ograny ścigania do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów, ponieważ spożywał alkohol w miejscu niedozwolonym. Został już osadzony w policyjnym areszcie.

Sytuacja miała miejsce w sobotę, 22 kwietnia 2023 roku, w Białej (powiat pajęczański). Stróże prawa podczas patrolu zauważyli mężczyznę spożywającego alkohol w miejscu publicznym. Mundurowi postanowili zareagować na tę sytuację.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Podczas legitymowania mężczyzna podawał nieprawdziwe dane osobowe. Został poinformowany przez funkcjonariuszy o odpowiedzialności, jaka wynika z artykułu 65 KW, ale mimo to nadal wprowadzał w błąd mundurowych. Podczas legitymowania mężczyzna zaczął uciekać, szybko został zatrzymany przez policjantów – relacjonuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z policji w Pajęcznie.

Ostatecznie tożsamość mężczyzny udało się ustalić. Okazało się, że 53-letni mieszkaniec gminy Strzelce Wielkie w powiecie pajęczańskim był osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

– Mężczyzna wiedział o tym i aby uniknąć zatrzymania podawał niewłaściwe dane osobowe i uciekał. Podczas zatrzymania był agresywny wobec policjantów, uszkodził radiowóz. Jego zachowanie trafi pod ocenę sądu – informuje mł. asp. Mielczarek.

Teraz 52-latek zostanie rozliczony za spożywanie alkoholu, niestosowanie się do poleceń funkcjonariuszy, wprowadzanie ich w błąd oraz zniszczenie mienia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,671fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx