R e k l a m a

Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu ma nowego prezesa. To Marcin Gorzelak

R e k l a m a

Marcin Gorzelak zastąpił Tomasza Kulickiego w fotelu prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego w Wieluniu. Dotychczasowy prezes pełnił swoją funkcję od 1 stycznia 2019 roku.

– Informujemy, że z dniem 4 maja 2023 roku Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Wieluniu odwołała z funkcji Członka Zarządu – Prezesa Zarządu Spółki Pana Tomasza Kulickiego. Rada Nadzorcza dziękuje Panu Tomaszowi Kulickiemu za dotychczasową współpracę oraz wkład w rozwój Spółki w ostatnich latach – przekazał Radosław Urbaniak, kierownik biura burmistrza Wielunia oraz jednocześnie przewodniczący rady nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Z dniem 5 maja 2023 roku rada nadzorcza spółki powołała na stanowisko prezesa zarządu Marcina Gorzelaka. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, nowy prezes PK ma 38 lat i jest absolwentem Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Pedagogika Pracy z Doradztwem Zawodowym.

– Od 2006 roku pracuje w handlu. Od 2015 roku w finansach, przechodząc wszystkie szczeble awansu zawodowego, najpierw jako Account Manager, później Expert Manager, a od 2018 roku jako Dyrektor Regionalny ds. Transportu Ciężkiego w PKO Leasing. Odpowiadał za budżet od 2,5 mld do 4 mld rocznie w Linii Transportu Ciężkiego. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci. Chętnie angażuje się w działalność społeczną i charytatywną – poinformował Radosław Urbaniak.

Niestety w oficjalnym komunikacie nie podano informacji o przyczynach zmiany na stanowisku prezesa. Warto dodać, że to już druga zmiana prezesa PK w czasie trwania aktualnej kadencji wieluńskiego samorządu. Wcześniej Tomasz Kulicki zastąpił Krzysztofa Owczarka, który na czele Przedsiębiorstwa Komunalnego stał przez ponad 25 lat.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx