R e k l a m a

Zderzenie trzech aut w Białej. Kierująca citroenem trafiła do szpitala

R e k l a m a

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Biała Klapka. W wyniku zdarzenia 40-latka kierująca citroenem trafiła do szpitala z lekkimi obrażeniami ciała.

Zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Białej Klapce, wpłynęło do służb ratunkowych w piątek, 5 maja 2023 roku, około godziny 16:20. Na miejsce natychmiast skierowano policję, zespół ratownictwa medycznego oraz strażaków z JRG w Wieluniu i OSP Biała.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Stróże prawa wstępnie ustalili, że 40-letni kierowca opla nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go citroena, którego kierująca oczekiwała na możliwość wykonania skrętu w lewo. W efekcie doszło do zdarzenia się pojazdów, a citroen na skutek uderzenia przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się jeszcze z nadjeżdżającym renault.

– 40-latka kierująca citroenem z lekkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Teraz szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu w Białej – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

– Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drogach. Bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależne jest od przestrzegania przepisów drogowych. Przed tragediami na drodze chroni ostrożność oraz umiejętność przewidywania i szybkiego reagowania na różne sytuacje. Pamiętajmy, że czasem chęć dotarcia na miejsce kilka minut wcześniej może spowodować, że nie dojedziemy tam już nigdy – dodaje asp. sztab. Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,962fanówPolub nas
789obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx