R e k l a m a

Za nami jubileuszowe spotkanie z okazji 10-lecia Dyskusyjnego Klubu Książki w Wieluniu

R e k l a m a

Za nami spotkanie z okazji 10-lecia Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy MiGBP w Wieluniu. Dokładnie pod koniec kwietnia 2013 r. wieluńscy miłośnicy dobrej literatury spotkali się po raz pierwszy.

Podczas jubileuszowego spotkania 8 maja 2023 r. przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowej działalności. Był urodzinowy tort, prezentacja ukazująca dorobek klubu, ale nie zabrakło też sentymentalnych wspomnień.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Statystyki są imponujące. W ramach DKK zorganizowano w miejskiej bibliotece aż 82 spotkania, podczas których uczestnicy rozmawiali o książkach o różnorodnej tematyce. Gośćmi DKK były takie znakomitości, jak: Anna Brzezińska, Roman Czejarek, Ałbena Grabowska, Maria Czubaszek, , Wojciech Jagielski, Sławomir Koper, Teresa Lipowska, Marcin Meller, Jędrzej Pasierski, Andrzej Pilipiuk, Andrzej Stasiuk, Kazik Staszewski.

– Mamy ambitne plany na następne lata działalności. Serdecznie zapraszamy wszystkich, których łączy pasja czytania i poznawania nowych książek do udziału w naszych spotkaniach. Kolejne w czerwcu – informują organizatorzy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
11 miesięcy temu

‘Powrotu z Bambuko’ nie czytałem, ale na koncercie Pani Nosowskiej byłem. Pamiętam, jak malowała sobie usta czerwoną szminką i mówiła, że wieczorem ‘będzie się działo’. Kaziu chyba najbardziej oczytany z tej całej menażerii (na głowie kwietny ma wianek). Najbardziej Pani Czubaszek tu pasuje, bo Wampir Jagielski to chyba 100PLN i obiad dostał.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx