R e k l a m a

Tragedia w domu dziecka niedaleko Sieradza. Po ataku nożownika nie żyje 16-latka

R e k l a m a

16-letnia dziewczyna poniosła śmierć na miejscu, a pięć innych osób zostało rannych. To bilans ataku nożownika, do którego doszło w domu dziecka w gminie Warta, niedaleko Sieradza.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w domu dziecka w miejscowości Tomisławice w gminie Warta. Informacja w tej sprawie wpłynęła do policjantów z Sieradza we wtorek, 9 maja 2023 roku, po godzinie 23:00.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do budynku wszedł 19-letni mężczyzna i zaatakował ostrym narzędziem osoby przebywające w placówce. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 16-letnia dziewczyna, a kolejnych pięć osób trafiło do szpitala. Sprawca ataku został zatrzymany. Jest to 19-letni mieszkaniec gminy Warta – przekazuje mł. asp. Mariola Sucherska z sieradzkiej policji.

Jak informują stróże prawa, 19-latek w chwili zatrzymania był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na zawartość środków odurzających. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz prokuratorzy.

– Obecnie trwają ustalenia co do motywu działania sprawcy i dokładnego przebiegu tego zdarzenia. Dwie z pięciu osób przebywających w szpitalu opuściło już placówkę medyczną. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia – dodaje mł. asp. Mariola Sucherska.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx