R e k l a m a

Czy w Wieluniu grasuje podpalacz? Kolejny pożar pustostanu przy ul. Joanny Żubr [ZDJĘCIA, FILM]

R e k l a m a

Widok wozów straży pożarnej wpisuje się ostatnio nader często w krajobraz ulicy Joanny Żubr w Wieluniu. Już trzeci raz w ostatnich dniach doszło tam do pożaru. Tym razem ogień pojawił się w budynku tuż obok niezamieszkałego bloku, w którym wybuchły dwa ostatnie pożary.

Już trzeci raz w ostatnim czasie i drugi raz w ciągu jednego dnia mieliśmy okazję oglądać strażaków gaszących pożar przy ul. Joanny Żubr w Wieluniu. Tym razem ogień pojawił się w budynku położonym tuż obok niezamieszkałego bloku, w którym wybuchły dwa ostatnie pożary – 9 i maja 12 maja (dzisiaj).

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Informacja o drugim już dzisiaj pożarze w tej samej okolicy wpłynęła do strażaków 12 maja 2023 r. około godziny 20:40. Ogień pojawił się w pustostanie, w którym mieścił się kiedyś młyn, a później budynek ten służył jako magazyn wieluńskiego muzeum. Na miejscu interweniowało aż siedem zastępów straży pożarnej – z Wielunia, Kadłuba, Masłowic i Opojowic. Swoje czynności w tej sprawie prowadzą również wieluńscy policjanci.

Zobaczcie poniżej kolejne zdjęcia i zapis naszej transmisji na żywo z miejsca zdarzenia. Na filmie widać m.in, że strażacy mieli problem z dostaniem się do wnętrza budynku, z którego wydobywał się dym.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
gosc
1 rok temu

Nie grasuje żaden seryjny podpalacz w Wieluniu . Osobnik ten działa na zlecenie osoby lub osób które chcą przejąć ten teren nnnaswoie inwestycje za grosze

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx