R e k l a m a

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu spotkali się z ekspertką z L’Oréal

R e k l a m a

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu kształcący się w kierunku fryzjer mieli okazję spotkać się z Ireną Miksa, wiodącym edukatorem L’Oréal Professionnel Paris. Celem przyjazdu z Warszawy było zainspirowanie uczniów zawodem fryzjer, zaprezentowanie nowych trendów i nowinek technicznych. Wiodącym tematem spotkania były najnowsze trendy koloryzacji włosów.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia historii firmy oraz planów jej dalszego funkcjonowania. L’Oréal Professionnel Paris ma długoletnią tradycję, a Eugène Schueller zasłynął jako wynalazca formuły do farbowania włosów. To właśnie jego odkrycie z 1907 r. przyniosło mu ogromny sukces. Jeszcze w pierwszej połowie XX w. firma ta stała się wiodącą w branży beaty. Obecnie L’Oréal Professionnel Paris jako jeden z priorytetów stawia sobie działania proekologiczne. Opakowania produktów wykonane są z plastiku, pochodzącego do 95% z recyklingu. Firma ta otwarta jest również na liczne działania prospołeczne.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W dalszej części spotkania uczestnicy dowiedzieli się o sposobach ochrony i pielęgnacji włosów oraz skóry podczas różnych zabiegów fryzjerskich. Omówiono też program Run Le Hair Show i  Style My Hair Pro. Temat przewodni dotyczył koloryzacji włosów metodą French Balayage Pearl. Metoda ta jest obecnie wiodącym trendem wśród najważniejszych salonów fryzjerskich w kraju. To właśnie tę metodę wykorzystują wielkie sławy show-biznesu.

Podczas spotkania zaprezentowano również nowinki techniczne, takie jak aplikacje, pozwalające na weryfikację doboru koloru włosów do karnacji cery. Uczniowie zapoznali się również z platformą edukacyjną Access L’Oréal, gdzie będą na bieżąco z trendami modowymi oraz będą mogli podnosić swoje kompetencje zawodowe poprzez liczne kursy prowadzone przez liderów branży.

Irena Miksa zaprosiła też młodzież za pośrednictwem OHP do przyjazdu do Warszawy w celu skorzystania z oferty Akademii L’Oréal. Uczniowie Zespół Szkół nr 3 w Wieluń otrzymali cenne prezenty z palety produktów L’Oréal Professionnel Paris. W ramach dalszej współpracy planowane są kolejne inicjatywy edukacyjne.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx