R e k l a m a

Mając ponad trzy promile kierował matizem. W dodatku miał sądowy zakaz

R e k l a m a

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 52-letni kierowca matiza, którego zatrzymali do kontroli wieluńscy policjanci. Jakby tego było mało, miał też sądowy dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

W niedzielę, 21 maja 2023 roku, około godziny 17:00, do wieluńskich policjantów wpłynęło anonimowe, telefoniczne zgłoszenie o kierowcy deawoo matiza, który może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Skierowani na miejsce stróże prawa, po przeprowadzeniu krótkiego patrolu, w miejscowości Szynkielów napotkali na opisywany pojazd, który zatrzymali do kontroli.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 52-letni kierujący, mieszkaniec powiatu wieluńskiego, miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo kierowca miał sądowy, dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Teraz za swoje postępowanie 52-latek odpowie przed sądem – informuje mł. asp. Katarzyna Stefaniak z wieluńskiej policji.

Jak informuje policja, zgodnie z kodeksem karnym, kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i przy aktywnym zakazie sądowym jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx