R e k l a m a

Tragiczny wypadek w Pankach. Kobieta zeskoczyła z przyczepy i uderzyła głową o jezdnię

R e k l a m a

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 21 maja 2023 roku, w Pankach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta zeskoczyła tam z podpiętej do samochodu przyczepy, na której przewożony był quad, a następnie straciła równowagę i uderzyła głową o jezdnię. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń zmarła na miejscu.

Zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Powstańców Śląskich w Pankach wpłynęło do kłobuckich policjantów w niedzielę, 21 maja, o godzinie 11:25. Na miejsce skierowano policjantów z komisariatu w Krzepicach oraz z kłobuckiej drogówki, którzy potwierdzili zgłoszenie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kiedy 46-letni kierujący audi z podpiętą przyczepą lekką, na której znajdował się quad, wyjeżdżał z posesji przy ulicy Powstańców Śląskich, zarówno na quadzie, jak i na przyczepie nikogo nie było. W trakcie włączania się do ruchu na przyczepę weszła kobieta, która następnie usiadła na quadzie. Kiedy mężczyzna ją zauważył, zaczął hamować, a 42-latka w tym czasie zeszła z quada i stanęła na platformie przyczepy. Następnie zeskoczyła z przyczepy, upadając na jezdnię i uderzając o nią głową – opisuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz z kłobuckiej policji.

Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący audi był trzeźwy, lecz dodatkowo pobrano od niego krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych.

– Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali między innymi policjanci z kłobuckiej drogówki oraz technik kryminalistyki wraz z dochodzeniowcem. Na czas oględzin droga była całkowicie zablokowana. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu, podczas którego kryminalni skorzystają z opinii biegłych – dodaje asp. Joanna Wiącek-Głowacz.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx