R e k l a m a

PlusLiga wraca do Wielunia. W hali WOSiR zagrają siatkarze klubu Barkom-Każany Lwów

R e k l a m a

Rozgrywki siatkarskiej PlusLigi po kilkunastu latach wrócą do Wielunia. W hali WOSiR przy ulicy Częstochowskiej swoje mecze będą rozgrywać siatkarze klubu Barkom-Każany Lwów.

Barkom-Każany został został przyjęty do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce rok temu. Drużyna ze Lwowa nie mogła jednak rozgrywać meczów w swoim mieście ze względu na toczącą się na Ukrainie wojnę. W sezonie 2022/23 klub rozgrywał swoje domowe mecze w hali Hutnika na Suchych Stawach w Krakowie. Od kolejnego sezonu domowym obiektem lwowskiej drużyny ma być Wieluń.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W nowym sezonie 2023/24 Barkom-Każany Lwów będzie gościł drużyny w hali Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przywróćmy Wieluniowi „wielką siatkówkę”! Nie możemy się doczekać spotkania z Wami – podał ukraiński klub w swoich mediach społecznościowych.

Informacją podzielił się też w mediach społecznościowych Urząd Miejski w Wieluniu. – Podczas rozgrywanego w Turynie Super Finals został podpisany list intencyjny pomiędzy miastem Wieluń, klubem Barkom-Każany Lwów i Polską Ligą Siatkówki. Od sezonu 2023/2024 wielka siatkówka zagości w Wieluniu – czytamy w komunikacie wieluńskiego magistratu.

Hala WOSiR w Wieluniu gościła już swego czasu rozgrywki polskiej siatkarskiej elity. W latach 2009-2011 przez dwa sezony w PlusLidze występował Pamapol Siatkarz Wieluń.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Koneser siatkówki
1 rok temu

Jeśli by ekipa z Wielunia tam grała to byłby powrót a tak kogo ten klub interesuje

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx