R e k l a m a

34-latek zatrzymany w jednym z moteli w powiecie wieluńskim. Miał środki odurzające

R e k l a m a

Około 55 gramów środków odurzających miał 34-latek, przebywający w jednym z moteli na terenie powiatu wieluńskiego. Mężczyznę – mieszkańca powiatu bełchatowskiego – zatrzymali wieluńscy policjanci.

Wieluńscy kryminalni, monitorując środowisko przestępcze, uzyskali informację o osobie poruszającej się samochodem mazda, która może mieć związek z narkotykowym procederem. W czwartek, 25 maja 2023 roku, około godziny 1:50 zauważyli na parkingu jednego z moteli w powiecie wieluńskim opisany pojazd, w którym znajdowała się kobieta. Po pytaniu mundurowych o to, czy w samochodzie znajdują się narkotyki, zaczęła się nerwowo zachowywać.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Po przeszukaniu samochodu funkcjonariusze ujawnili foliowe woreczki z suszem roślinnym oraz białym proszkiem. W pewnym momencie do kobiety zadzwonił telefon. Na pytanie, kto dzwoni, kobieta odpowiedziała, że kolega, który znajduje się w jednym z pokoi motelu. Po chwili z motelu wyszedł 34-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, wraz z dwojgiem innych znajomych – relacjonuje bieg zdarzeń mł. asp. Katarzyna Stefaniak z wieluńskiej policji.

Wstępne badania zabezpieczonych substancji potwierdziły, że są to narkotyki. Mężczyzna przyznał się, że środki odurzające, które znajdowały się w samochodzie, należą do niego. Przeszukano też pokój w motelu, w którym również ujawniono narkotyki, których właścicielem także okazał się 34-latek.

– W sumie zabezpieczono około 55 gramów narkotyków. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat więzienia – informuje Katarzyna Stefaniak.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx