R e k l a m a

Wieluń: Bus transportu zbiorowego uderzył w słup energetyczny. Pasażerka ranna

R e k l a m a

Bus lokalnego transportu zbiorowego uderzył w słup energetyczny na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu. Pasażerka pojazdu odniosła obrażenia, pomocy udzielił jej zespół ratownictwa medycznego.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb ratunkowych we wtorek, 30 maja, o godzinie 9:15. Bus obsługujący linię B gminnego transportu zbiorowego uderzył w słup energetyczny w rejonie skrzyżowania ulicy Sieradzkiej z ulicą Mokrą.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący busem osobowym 71-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego odwrócił na moment wzrok od przedpola jazdy, w wyniku czego nie zapanował nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup elektryczny. Jedna z dwóch pasażerek, jadąca busem 69-letnia mieszkanka Wielunia, w wyniku zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala – informuje mł. asp. Katarzyna Stefaniak z wieluńskiej policji.

Jak podaje policja, kierujący busem był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia drogowego są przedmiotem wyjaśnień, prowadzonych przez wieluńskich policjantów.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx