R e k l a m a

Mieszkaniec gminy Konopnica groził samobójstwem. Szukali go policjanci i strażacy

R e k l a m a

Policjanci i strażacy poszukiwali 27-letniego mieszkańca gminy Konopnica, który zadzwonił na numer alarmowy i poinformował, że chce odebrać sobie życie. Na szczęście mężczyzna został odnaleziony i trafił pod opiekę medyków.

W czwartek, 8 czerwca 2023 roku, tuż po północy wieluńscy policjanci dostali informację, że młody mężczyzna połączył się z numerem alarmowym, mówiąc, że chce odebrać sobie życie. Stróże prawa ustalili personalia zdesperowanego mężczyzny, okazał się nim 27-letni mieszkaniec gminy Konopnica.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Skierowani do miejsca ostatniego przebywania mężczyzny mundurowi z Osjakowa ustalili, że kilkanaście minut wcześniej, po sprzeczce ze znajomą, wyszedł on z domu, po czym zadzwonił na numer alarmowy, informując o swoich planach i wyłączył telefon – informuje mł. asp. Katarzyna Stefaniak z wieluńskiej policji. Jak dodaje, mundurowi każdy sygnał o zaginięciu osoby traktują priorytetowo, więc natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Dołączyli do nich stróże prawa z Komisariatu Policji w Białej i Wydziału Kryminalnego KPP w Wieluniu oraz strażacy z jednostek OSP i PSP. Do poszukiwań został też zadysponowany pies służbowy.

Po około pięciu godzinach policjanci pionu kryminalnego, w lesie przy drodze z Konopnicy do Bębnowa, ujawnili osobę przypominającą rysopisem zaginionego. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać.

– W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że jest to poszukiwany 27-latek. Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Mężczyzna trafił pod opiekę służb medycznych – przekazuje Katarzyna Stefaniak.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx