R e k l a m a

Wieluńska Piona 2023. Prawie pół tysiąca biegaczy w centrum Wielunia [FILM, WYNIKI]

R e k l a m a

Za nami trzecia edycja wieczornego biegu ulicznego Wieluńska Piona. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział niemal pół tysiąca biegaczy, a imprezę uświetnił m.in. wyrzut kolorowych proszków oraz koncert wieluńskiego duetu rapowego Koneserzy Smaku.

10 czerwca 2023 biegacze z całego regionu zjechali do Wielunia, by wziąć udział w trzeciej edycji Wieluńskiej Piony. Podczas wieczornej imprezy zorganizowano biegi w siedmiu kategoriach dla dzieci oraz bieg główny na dystansie 5 kilometrów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Łącznie w sportowym wydarzeniu wzięło udział około 450 osób, z czego niemal 300 w biegu głównym, który wystartował o godzinie 21:00. Przed najważniejszym biegiem wieczoru nie mogło zabraknąć wspólnej rozgrzewki, a po biegowym wysiłku czas umilił biegaczom i kibicom wieluński duet raperów – Koneserzy Smaku.

Wieluńska Piona 2023 – WYNIKI (pierwsze 20 miejsc)

  1. Arkadiusz Gardzielewski – Wrocław – Arkadiusz Gardzielewski Running Team – czas 14:42
  2. Serhiy Shevchenko – Ostrów Wlkp. – czas 15:10
  3. Michał Bator – Krzeczów – Wieluń Biega – czas 16:12
  4. Łukasz Klatka – Lubań – Wosiek Team/KS AZS AWF Wrocław – czas 16:30
  5. Artur Jasiński – Wieluń – Wieluński Biegacz – czas 16:41
  6. Sławomir Urbański – Łęka Opatowska – KS Gepard Kępno – czas 17:01
  7. Krystian Hajnce – Częstochowa – John Matrix Komando Team – czas 17:20
  8. Piotr Magiera – Myszków – czas 17:22
  9. Arkadiusz Gęsiak – Wieluń – Wieluń Biega 17:32
  10. Maks Błasek – Kępno – KS Leniwiec 17:36
  11. Tomasz Michalczyk – Częstochowa – Dąbrowski Team – czas 17:37
  12. Marcin Niewiadomski – Warszawa – czas 17:40
  13. Dawid Świtała – Cieciułów – Falstart Rudniki – czas 17:46
  14. Michał Hajduk – Częstochowa – John Matrix Komando Team – czas 17:50
  15. Damian Sowa – Rudniki – Falstart Rudniki – czas 17:51
  16. Piotr Gaszczyński – Ostrów Wlkp. – czas 17:52
  17. Wiktor Młotkiewicz – Wola Zadąbrowska Stara Wieś – Rajsport Active – czas 17:55
  18. Łukasz Stanek – Wieluń – Wieluń Biega – czas 17:55
  19. Viktoriia Kaliuzhna – Donbas – czas 17:57
  20. Robert Sobczak – Łódź – Planbieganie.pl – czas 18:04

Zobaczcie naszą krótką relację filmową z tego wydarzenia:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Po co komentować jak i tak nie są pokazywane

Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Najgorsze co może być to blokowanie miasta bo pajace muszą sobie pobiegać

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx