R e k l a m a

Wkrótce w Wieluniu charytatywny turniej piłki nożnej. Będzie też m.in. grill i dmuchańce

R e k l a m a

Już w sobotę, 17 czerwca 2023 roku, na wieluńskim Orliku 16 drużyn będzie rywalizować w ramach charytatywnego turnieju piłki nożnej. Cyklicznie organizowane wydarzenie jest nie tylko świetną zabawą dla uczestników i kibiców, ale też pozwala wesprzeć potrzebujących.

Jak informuje Honorata Freus-Grzelak, wiceprezes fundacji „Dla zdrowia” na rzecz SP ZOZ w Wieluniu oraz główny organizator turnieju, od samego początku inicjatywa była dedykowana potrzebującym. Dzięki dotychczasowym edycjom imprezy wiele potrzeb udało się już spełnić.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W ubiegłym roku po turnieju zakupiliśmy aparat KTG na oddział położniczo – ginekologiczny wieluńskiego szpitala. W tym roku też zbieramy pieniądze na zakup sprzętu dla tego oddziału. Chodzi o dokupienie głowicy dla ciąży bliźniaczej oraz TENS, czyli niefarmakologiczne leczenie bólu – informuje Honorata Freus-Grzelak.

Wśród 16 zespołów, które będą rywalizować na boisku wieluńskiego Orlika, znajdzie się m.in. grupa dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Gromadzicach. Emocji sportowych na pewno nie zabraknie, a oprócz tego organizatorzy zadbali o szereg dodatkowych atrakcji.

– Będziemy mieć stoiska medyczne, stoiska policji, straży pożarnej, bezpłatny dmuchaniec, a także m.in. stoiska z ciastami i grillem – zapowiada Honorata Freus-Grzelak. Nie zabraknie też cegiełek z przeznaczeniem na szczytny cel, a główną nagrodą będzie lot samolotem, ufundowany przez Romana Burchacińskiego. Impreza startuje w sobotę, 17 czerwca 2023 roku, o godz. 9:00 na boisku Orlik przy ul. Wendta w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx