R e k l a m a

15-letnia rowerzystka potrącona pod Wieruszowem. Wjechała wprost przed samochód [FILM]

R e k l a m a

Do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem 15-letniej rowerzystki doszło w miniony poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 482 pod Wieruszowem. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez wideorejestrator w aucie innego kierowcy, przejeżdżającego akurat tą trasą.

Rowerzyści to jedna z grup należących do niechronionych uczestników ruchu drogowego. Aby było bezpiecznie, każdy uczestnik ruchu drogowego powinien stosować się do przepisów prawa i ogólnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Nieprzestrzeganie tych przepisów może mieć poważne skutki, o czym przekonała się 15-letnia rowerzystka.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 12 czerwca 2023 roku, na drodze wojewódzkiej nr 482 w miejscowości Kuźnica Skakawska. Rowerzystka, nie sygnalizując zamiaru skrętu w lewo, wjechała wprost pod jadącego daewoo lanosa.

– W wyniku tego zdarzenia cyklistka została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe na obserwację do szpitala. Na szczęście 15-latka nie doznała poważnych obrażeń. Przebieg tego zdarzenia został zarejestrowany przez kamerę samochodową, co umożliwiło policjantom wyjaśnienie okoliczności tej groźnie wyglądającej kolizji. Teraz sprawą 15-latki zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich – informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.

Prezentujemy poniżej wspomniany film z kamery samochodowej, na którym widać okoliczności tego zdarzenia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx