R e k l a m a

Wieluń: 16 zespołów rywalizowało w charytatywnym turnieju piłki nożnej [FILM]

R e k l a m a

Za nami kolejna edycja charytatywnego turnieju piłki nożnej w Wieluniu. Na boisku Orlik na osiedlu Wyszyńskiego rywalizowało ze sobą 16 drużyn. Nie zabrakło też atrakcji dla kibiców.

Inicjatywa od samego początku była dedykowana potrzebującym. Dzięki dotychczasowym edycjom imprezy wiele potrzeb udało się już spełnić, ale wciąż jest sporo do zrobienia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W ubiegłym roku po turnieju zakupiliśmy aparat KTG na oddział położniczo-ginekologiczny wieluńskiego szpitala. W tym roku też zbieramy pieniądze na zakup sprzętu dla tego oddziału. Chodzi o dokupienie głowicy dla ciąży bliźniaczej oraz TENS, czyli niefarmakologiczne leczenie bólu – mówi nam Honorata Freus-Grzelak, główny organizator wydarzenia.

Wśród 16 zespołów, które zmierzyły się ze sobą na boisku wieluńskiego Orlika, znalazła się m.in. grupa dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Gromadzicach. Organizatorzy zadbali też o szereg dodatkowych atrakcji – był m.in. darmowy dmuchaniec, ciasta, grill, stoiska służb mundurowych oraz rozmowy z ciekawymi gośćmi.

Zobaczcie poniżej nasz krótki filmik z tego wydarzenia:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx