R e k l a m a

Zaginiony 64-letni mieszkaniec Wielunia nie żyje. Szukali go policjanci i strażacy [AKTUALIZACJA]

R e k l a m a

Zaginiony 64-letni mieszkaniec Wielunia nie żyje. Mężczyzna wyszedł z domu w poniedziałek, 26 czerwca 2023 roku. Z kolei 28 czerwca wieluńscy policjanci dostali informację o odnalezieniu jego zwłok w zaroślach na terenie miasta.

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionego ruszyły wieczorem 27 czerwca 2023 roku. Komunikaty w tej sprawie pojawiły się w mediach, w tym również w INFO Wieluń. Z kolei do poszukiwań w terenie zaangażowano wieluńskich policjantów oraz strażaków z ośmiu zastępów straży pożarnej – dwóch z JRG w Wieluniu oraz po jednym z jednostek OSP w Dąbrowie, Kadłubie, Masłowicach, Rudzie, Widoradzu i Wieluniu. Niestety 28 czerwca przyszła fatalna wiadomość – zaginiony mężczyzna nie żyje.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Zakończyły się poszukiwania zaginionego 64-letniego mieszkańca Wielunia. Niestety mężczyzna nie żyje. Dzisiaj wieluńscy mundurowi otrzymali informację o odnalezieniu jego zwłok w zaroślach na terenie Wielunia. Obecnie na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracują wieluńscy śledczy. Zwłoki na polecenie prokuratora zabezpieczono w prosektorium do dalszych badań – przekazała nam asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodała, okoliczności i przyczyny śmierci będą wyjaśniane w toku śledztwa.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
803obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a