R e k l a m a

Mąż zaginionej mieszkanki Sieradza zatrzymany przez policję. Kobieta zniknęła 23 lata temu

R e k l a m a

Policjanci z Archiwum X Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi nadal pracują nad sprawą zaginięcia mieszkanki Sieradza sprzed 23 lat. W ramach szeroko zakrojonych działań stróże prawa dokonali ostatnio przeszukań oraz zatrzymali męża zaginionej kobiety.

Funkcjonariusze z Archiwum X Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zajmujący się na co dzień sprawami sprzed lat, nadal analizują okoliczności zaginięcia mieszkanki Sieradza. Tajemnicza sprawa ma swój początek w nocy z 23 na 24 grudnia 2000 roku. Zaginiona przepadła wtedy „jak kamień w wodę”. Funkcjonariusze komendy wojewódzkiej pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Sieradzu cały czas wykonują czynności procesowe w tej sprawie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– 26 czerwca 2023 roku funkcjonariusze KWP w Łodzi na polecenie Prokuratury Okręgowej w Sieradzu dokonali przeszukań lokali mieszkalnych i gospodarczych w Sieradzu, a także otwartych terenów. W działaniach policjantów brał udział pies służbowy do wykrywania zwłok ludzkich oraz wykorzystano georadar – informuje podkom. Adam Dembiński z KWP w Łodzi. I dodaje, że tego samego dnia na polecenie Prokuratury Okręgowej w Sieradzu zatrzymano męża zaginionej. Sprawa ma charakter rozwojowy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx