R e k l a m a

Wyciek gazu w Rudzie. Do rozszczelnienia nitki gazociągu doszło podczas prac ziemnych

R e k l a m a

Policja, siedem zastępów straży pożarnej oraz pogotowie gazowe zostały zerwane na równe nogi po tym, jak doszło do rozszczelnienia nitki gazociągu w Rudzie pod Wieluniem. To już drugie podobne zdarzenie w ostatnim czasie.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 27 czerwca 2023 roku, przy ulicy Świętego Wawrzyńca w Rudzie. Jak informuje policja, do rozszczelnienia nitki gazowej doszło podczas wykonywania prac ziemnych przez operatora koparki.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejsce zadysponowani zostali pracownicy pogotowia gazowego, strażacy i policjanci. Wyciek gazu został zabezpieczony. Obecnie wieluńscy śledczy ustalają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Na miejscu interweniowało siedem zastępów strażaków, w tym cztery z JRG w Wieluniu oraz po jednym z jednostek OSP w Wieluniu, Masłowicach i Rudzie. To już drugie w ostatnim czasie zdarzenie związane z rozszczelnieniem nitki gazociągu w tym rejonie. O poprzednim informowaliśmy tutaj: Akcja służb i ewakuacja w Rudzie. Wyciekał gaz z uszkodzonej nitki gazociągu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx