R e k l a m a

Wieluń: Przekroczył prędkość o 56 km/h. Dostał mandat 3000 złotych i 13 punktów

R e k l a m a

Kierowca volkswagena caddy na jednej z ulic Wielunia przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Okazało się, że 31-latek był już w tym roku karany za tego typu wykroczenie. W związku z tym dostał wyższy mandat – 3000 złotych i 13 punktów karnych. Stracił też prawo jazdy.

W piątek, 7 lipca 2023 roku, policjanci z wieluńskiej „drogówki” na ulicy Fabrycznej w Wieluniu zwrócili uwagę na volkswagena caddy, którego kierowca w terenie zabudowanym jechał zdecydowanie szybciej, niż pozwalają na to przepisy. Pomiar prędkości wykazał, że kierujący volkswagenem przekroczył prędkość o 56 km/h.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci zatrzymali go do kontroli. Autem kierował 31-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Okazało się, że mężczyzna był już karany za przekroczenie dozwolonej prędkości. Dlatego też policjanci, zgodnie z obowiązującymi przepisami, nałożyli na 31-latka mandat w ramach recydywy w wysokości 3000 złotych, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

W związku z tym, że kierowca przekroczył prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, policjanci zatrzymali mu też uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx