R e k l a m a

Wypadek na ul. Wojska Polskiego w Wieluniu. Kierowca bmw nie udzielił pierwszeństwa

R e k l a m a

22-letni kierowca bmw nie udzielił pierwszeństwa innemu pojazdowi podczas wyjeżdżania z ulicy Prostej na ulicę Wojska Polskiego w Wieluniu. A efekcie doszło do zderzenia dwóch aut, a młody kierowca trafił do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 15 lipca 2023 roku, o godz. 19:40 na ulicy Wojska Polskiego w Wieluniu. Jak wstępnie ustalili policjanci, 22-latek kierujący bmw, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. 22-latek trafił do szpitala z obrażeniami ciała.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowców, obaj byli trzeźwi. Obecnie trwa ustalenie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – przekazuje asp. sztab. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu. I dodaje: – Ponownie apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, o uważną i rozsądną jazdę oraz stosowanie się do znaków drogowych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Lubię wieluńskich napinaczy z Wojska Polskiego. Sam jestem ćpunem i alkoholikiem. Tylko nigdy po meskalinie nie wsiadam za kółko. Nawet jak na piechotę wyjdę, to nie wiem, czy założyłem buty i czy się właśnie spuściłem, czy zeszczałem. Powodzenia w Wieluniu.

Markoni degustator denaturatu
10 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Napinaczem to ty jesteś szm..o w dodatku ciotowatym cykor roku co ubliżać potrafi a na żywo unika jak ognia ot cały hyniu wielbiciel męskich rozporkow

Henryk Markoni
10 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Markoni degustator denaturatu

Dziękuję za ciepłe słowa, dużo dla mnie znaczą. Popłaczę trochę, później wezme meskaline, napiję się wódki i mi będzie bardzo mocno wszystko jedno dzidziusiu.

Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Kierowca bmw:) Nawet się uśmiechnąłem. Obaj byli trzeźwli:) Ciekawe, jak by wyniki krwi na obecność fenyloetyloaminy wyszły. Dobrze, żę Pan z Opla przeżył. Temu durniowi z bimera życzę wszystkiego, co najgorsze, sorry najlepsze, najlepsze.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
4
0
Podziel się swoją opiniąx