R e k l a m a

Stacja Kopernik. Ruszyła budowa nietuzinkowego obiektu w samym sercu Częstochowy

R e k l a m a

Ruszyła właśnie nowa, interesująca inwestycja deweloperska w samym centrum Częstochowy. „Stacja Kopernik”, bo tak będzie nazywał się 4-piętrowy obiekt, zaoferuje nowoczesne mieszkania i lokale usługowe, podziemny parking, windę oraz atrakcyjne otoczenie dla mieszkańców.

Nowoczesny budynek powstaje przy ulicy Kopernika 1 w samym sercu Częstochowy, w sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego. Niedawno na placu budowy stanął wysoki dźwig, widoczny z wielu punktów miasta. Prace szybko posuwają się naprzód, a obiekt ma zostać oddany do użytku w IV kwartale 2024 roku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak docelowo będzie wyglądać Stacja Kopernik? Jednym z najważniejszych elementów, wyróżniających obiekt spośród innych, będą jego wyjątkowa architektura i elewacja. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby przypominać stylową kamienicę, ale z nowoczesnym sznytem, który idealnie pasuje do XXI wieku.

Komfort i wygoda oraz unikalna lokalizacja

Stacja Kopernik zaoferuje przemyślane i ponadstandardowe rozwiązania dla mieszkańców. Możliwość parkowania zostanie zapewniona w podziemnym garażu z 73 miejscami postojowymi. 4-piętrowy budynek będzie wyposażony w windę, która zapewni wygodny dostęp do wszystkich kondygnacji, także dla osób starszych czy z ograniczeniami ruchowymi. Obiekt zaoferuje 64 mieszkania o metrażu od 25 do 67 mkw.

Atutami tej inwestycji mają być nie tylko funkcjonalność, ale także wysoki komfort mieszkalny. Deweloper zamontuje w mieszkaniach trójszybowe okna, sięgające od podłogi do sufitu, co w połączeniu z ponadstandardową wysokością lokali sprawi, że przestrzeń w mieszkaniach będzie jasna i przestronna, a mieszkańcy będą mogli cieszyć się naturalnym światłem przez większość dnia. Nie zapomniano też o atrakcyjnym otoczeniu. Przyjazną przestrzeń do odpoczynku i relaksu będzie stanowić wewnętrzne podwórko, a balkony i tarasy, ukierunkowane na południe i zachód, pozwolą cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem bez wychodzenia z mieszkania.

Jednym z kluczowych atutów Stacji Kopernik jest oczywiście lokalizacja. Usytuowanie obiektu w ścisłym centrum Częstochowy umożliwi łatwy dostęp do sklepów, przychodni, szkół, przedszkoli oraz instytucji kulturalnych. Paletę mocnych stron uzupełni bliskość alei NMP, Jasnej Góry czy bulwarów Warty. W sąsiedztwie powstającego budynku znajdują się też przystanek tramwajowy, dworzec PKP oraz autobusowy punkt przesiadkowy, co pozwoli na wygodne podróżowanie zarówno po samym mieście, jak i po całej Polsce.

Ponad połowa lokali znalazła już nabywców

„Stacja Kopernik” to ciekawy projekt budowlany, który wprowadzi nowy standard nieruchomości mieszkaniowych w Częstochowie. Ciesząca oko architektura, dogodna lokalizacja oraz wysoki komfort mieszkań sprawiają, że Stacja Kopernik przyciąga zarówno inwestorów szukających pewnych lokat kapitału, jak i osoby poszukujące wyjątkowego miejsca do zamieszkania w samym sercu miasta.

Budowa Stacji Kopernik ledwo się rozpoczęła, a już teraz ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców. To dowód na to, że obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno jako możliwość inwestycji, jak i jako miejsce do zamieszkania. Więcej informacji o Stacji Kopernik można znaleźć na stronie internetowej https://trustinvestment.pl/mieszkania/czestochowa/stacja-kopernik/.

Deweloper z misją

Za projektem „Stacja Kopernik” stoi deweloper Trust Investment, który od lat działa na polskim rynku nieruchomości. Jak czytamy, misją firmy jest podnoszenie standardu życia w całej Polsce – nie tylko w dużych aglomeracjach, ale również w mniejszych miastach. Firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów, począwszy od zakupu gruntu, przez budowę, komercjalizację, aż do przekazania kluczy właścicielowi lub najemcy. Deweloper buduje obecnie obiekty w Częstochowie i Kielcach, a w planach są też inwestycje w Radomiu i Gliwicach.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
8 miesięcy temu

Czy ktoś wie, skąd pochodzi nazwa Częstochowa? NIkt nie wie i nie pamięta. Zostały tylko domysły. Jeden mi się mocno podoba, taki że Częstochowa jest położona w górzystym terenie i jak ktoś jechał do tego miasta, to raz widział, raz nie. Bo się często za pagórkiem chowała. Stąd Częstochowa. Pozdrawiam Częstochowę.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx