R e k l a m a

Wakacje w filiach bibliotecznych w gminie Wieluń. Za nami ciekawe warsztaty

R e k l a m a

Trwają wakacyjne zajęcia w filiach Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu. W ostatnim czasie milusińscy wzięli udział m.in. w warsztatach pt. „Pociąg do literatury” w Turowie oraz w warsztatach czytelniczo-przyrodniczych w Dąbrowie.

Wakacyjne warsztaty „Pociąg do literatury” zorganizowano 7 lipca br. w filii bibliotecznej w Turowie. Uczestnicy zajęć podróżowali pociągiem do różnych krain literackich. Zwiedzali świat wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, dziką Afrykę za sprawą książki „Afryka Kazika”, czarodziejską krainę Oz razem z Dorotką oraz zabawną krainę plastelinową z Tosią i jej przyjacielem Plastusiem. Na każdej ze stacji dzieci poznawały nowe książki i ich bohaterów, przy każdej należało wykonać jakieś zadanie. Zabawa była wyśmienita.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Z kolei 19 lipca 2023 roku w filii bibliotecznej w Dąbrowie dzieci wzięły udział w wakacyjnych warsztatach czytelniczo-przyrodniczych. Najmłodsi z wielkim zainteresowaniem wysłuchali książki „Mam przyjaciółkę ogrodniczkę”, z której dowiedzieli się wielu ciekawostek o uprawie i pielęgnacji roślin. Następnie własnoręcznie zasadziły w słoikach bluszcz i ozdobiły go różnymi naturalnymi surowcami. Jak informują organizatorzy, dzieci miały dużo radości i satysfakcji podczas wykonywania prac.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx