R e k l a m a

1,5 mln złotych dla OSP. Pieniądze trafią też do jednostek z naszego regionu

R e k l a m a

Zarząd Województwa Łódzkiego rozstrzygnął konkurs na remont i modernizację remiz ochotniczych straży pożarnych. Wsparcie trafi do 21 jednostek i wyniesie półtora miliona złotych.

– Województwo Łódzkie systematycznie wspiera strażaków – ochotników. Pomagamy w doposażaniu jednostek  i zakupie sprzętu. Teraz zadbaliśmy także o to, by strażacy mieli gdzie ten sprzęt trzymać. Zmodernizujemy i unowocześnimy strażnice OSP – podkreśla Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Do każdej jednostki trafi do 70 tys. zł dotacji. Pieniądze można będzie wykorzystać na remont i modernizację strażnic. Fundusze mogą zostać przeznaczone na zakup materiałów budowlanych oraz wykonanie robót.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. O dotację starało się 121 jednostek, a ostatecznie pieniądze popłyną do 21 z nich. W naszym regionie dotacje w kwocie 70 tys. złotych trafią do OSP w Załęczu Małym (gmina Pątnów, pow. wieluński), OSP w Parcicach (gmina Czastary, pow. wieruszowski) oraz OSP w Siemkowicach (gmina Siemkowice, pow. pajęczański).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx