R e k l a m a

Obywatelka Bułgarii zatrzymana. Handlowała podróbkami na targowisku

R e k l a m a

Wieruszowscy kryminalni zatrzymali 38-letnią obywatelkę Bułgarii. Jak wstępnie ustalono, kobieta sprzedawała na wieruszowskim targowisku miejskim odzież, posiadającą podrobione znaki towarowe. Za to przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

W środę, 9 sierpnia 2023 roku, do wieruszowskich policjantów wpłynęło zgłoszenie o handlu odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi na targowisku miejskim w Wieruszowie. Skierowani na miejsce stróże prawa, po obserwacji stoisk handlarzy, zauważyli na jednym z nich kobietę, która sprzedawała odzież posiadającą logotypy znanych marek.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mając podejrzenia, że mogą to być podróbki, funkcjonariusze postanowili dokonać dokładnego sprawdzenia. Kontrola straganu szybko potwierdziła, że są to najprawdopodobniej podróbki. W trakcie przeszukania pojazdu, który użytkowała kobieta, policjanci ujawnili także odzież z podrobionymi znakami towarowymi – informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji. Jak dodaje, kobieta przyznała się mundurowym, że sprzedaje tylko podrobione ubrania.

Funkcjonariusze zatrzymali 38-letnią obywatelkę Bułgarii i zabezpieczyli łącznie 100 sztuk odzieży takich znanych marek, jak „Adidas”, „Nike”, „Puma”. Śledczy ustalają teraz, na jakie straty naraził firmy sprzedawca podróbek. Konsekwencją tego czynu może być kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
8 miesięcy temu

Boże, wieruszowska policja to jacyś supermeni. Najpierw kolesi z plastikowym lodem zatrzymali, teraz Cygankę z gaciami bez banderoli. Co następnę? babcia, co sprzedaje maślankę? Nie ośmieszajcie siebie i munduru panowie policjanci.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx