R e k l a m a

Holi Święto Kolorów i Festiwal Baniek w Wieluniu. Szalona zabawa w centrum miasta [FILM]

R e k l a m a

Holi Święto Kolorów zamieniło wieluński park im. Żwirki i Wigury w miejsce mieniące się wszystkimi kolorami tęczy. W wyrzuty kolorowych proszków zaangażowali się zwłaszcza najmłodsi, choć nie brakowało też nieco starszych uczestników zabawy. Imprezę poprzedził Festiwal Baniek.

Kolorowa impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Zanim uczestnicy zaczęli zabawę z kolorowymi proszkami, organizatorzy wprawili wszystkich w dobry nastrój za sprawą Festiwalu Baniek. To wydarzenie połączyło trzy najbardziej uwielbiane atrakcje: bańki mydlane, bohatera kreskówek – Myszkę Miki oraz fascynujące dla dzieci dmuchane zamki. Jak podkreślają organizatorzy, chodziło o to, by przypomnieć ludziom o radości dzieciństwa, tworząc atmosferę pełną uśmiechu i beztroski.

Kolorowe proszki i mydlane bańki królowały w wieluńskim parku w niedzielę, 13 sierpnia 2023 roku, w godzinach od 12:00 do 18:00. Zobaczcie poniżej nasz film z pierwszego wyrzutu kolorowych proszków, który miał miejsce o godzinie 15:30.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
8 miesięcy temu

No i w końcu coś fajnego. Zadowolone, umorusane dzieci. Cały czas tylko, że ktoś nawalony jeździ, albo pogina 104 w terenie zabudowanym, że jakiś specjalista loda z plastiku zajumał (to mnie akurat rozśmieszyło, zwłaszcza szybkie ustalenie sprawców oraz odzyskanie straconego przedmiotu).

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx