R e k l a m a

Najpierw napadł na mieszkańca Mierzyc, potem zachowywał się agresywnie w Wieluniu

R e k l a m a

38-letni mieszkaniec Mierzyc trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany przez znanego mu tylko z widzenia mężczyznę. Policjanci niedługo później zatrzymali agresora na terenie Wielunia.

W poniedziałek, 14 sierpnia 2023 roku, wieluńscy stróże prawa otrzymali informację, że do szpitala z obrażeniami ciała trafił 38-latek, który najprawdopodobniej został pobity. Policjanci w rozmowie z nim ustalili, że został napadnięty w miejscowości Mierzyce przez znanego mu tylko z widzenia mężczyznę. 38-latek nie wiedział, co było powodem tej napaści.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Agresywny mężczyzna zaatakował go niespodziewanie, gdy ten stał przed budynkiem, w którym zamieszkuje. Na początku uderzył go w twarz, następnie kopnął w nogę, a gdy się przewrócił, zaczął go dusić. 38- latkowi pomogli świadkowie zdarzenia, którzy powstrzymali napastnika. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej – opisuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Wkrótce po tym zgłoszeniu funkcjonariusze interweniowali również w Wieluniu na ulicy Warszawskiej wobec pijanego i agresywnie zachowującego się 26-latka. Jak się okazało, był to ten sam mężczyzna, który zaatakował wcześniej 38-latka. Pokrzywdzony rozpoznał go.

– 26-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu u pokrzywdzonego. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx