R e k l a m a

Wieluń: Obok miejskiego żłobka powstanie kompleks boisk wraz z bieżnią

R e k l a m a

Wieluński ratusz wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę kompleksu boisk na osiedlu Stare Sady w Wieluniu. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, dwa boiska wraz z bieżnią zostaną zbudowane kosztem nieco ponad 1,9 mln złotych.

Inwestycja ma zostać zrealizowana przy ulicy Porzeczkowej, tuż obok miejskiego żłobka. W ramach prac powstaną m.in. dwa boiska – jedno mniejsze, o nawierzchni poliuretanowej i drugie większe, o nawierzchni trawiastej. Infrastrukturę sportową uzupełni skocznia do skoku w dal, plac do gry w bule oraz 3-torowa bieżnia okrężna o długości 200 metrów, połączona z 3-torową bieżnią prostą o długości 100 metrów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Zakres prac obejmuje też m.in. wykonanie chodników, piłkochwytów o wysokości 4 i 6 metrów, czy też instalacji drenażu. Na terenie znajdą się też takie elementy infrastruktury, jak ławka, kosz na śmieci oraz stojak rowerowy.

O zamówienie rywalizowało aż 9 firm, które zaproponowały ceny od ok. 1,9 do ok. 3,3 mln złotych. Ratusz wybrał jako najkorzystniejszą najtańszą z nich, złożoną przez firmę Kafero Sp. z o.o. z Warszawy. Pozostałym ośmiu oferentom przysługuje prawo do odwołania się od wyniku przetargu. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, magistrat podpisze umowę z wykonawcą, a ten będzie miał na wykonanie prac 11 miesięcy od dnia podpisania umowy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx