R e k l a m a

Już wkrótce Wieluński Festiwal Aktywności Społecznej na terenie ZS nr 1 w Wieluniu

R e k l a m a

Takiego wydarzenia jeszcze w Wieluniu nie było! 23 września odbędzie się Wieluński Festiwal Aktywności Społecznej, który ma być dla organizacji pozarządowych z powiatu wieluńskiego doskonałą okazją do wypromowania swoich działalności. Organizatorzy przewidują też szereg dodatkowych atrakcji dla mieszkańców.

Przed nami pierwsza edycja Wieluńskiego Festiwalu Aktywności Społecznej. To wydarzenie, które stwarza organizacjom pozarządowym z powiatu wieluńskiego doskonałą okazję do zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców. Piknik organizowany przez Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Wieluniu odbędzie się 23 września 2023 roku (sobota) na terenach otwartych Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu (ul. Wojska Polskiego 32), w godz. od 14 do 19.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Oprócz prezentacji organizacji pozarządowych na stoiskach, zaplanowano atrakcje takie jak koncerty, zabawa z dj-em wraz z nauką tańca, aktywności sportowe, konkurs kulinarny dla kół gospodyń, a dla najmłodszych uczestników pikniku – m.in. zabawy z animatorami i dmuchańce. Będzie też możliwość wykonania podstawowych badań i zasięgnięcia porad zdrowotnych, czy otrzymania nieodpłatnie sadzonek drzew.

– Wydarzeniu przyświeca idea przybliżenia społeczeństwu szerokiej gamy aktywności prowadzonych przez organizacje pozarządowe z powiatu wieluńskiego. A jest się czym chwalić. To także kolejna okazja integracji, wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów pomiędzy NGO-sami. Zarazem piknik będzie dla wszystkich chętnych świetnym sposobem na spędzenie wrześniowego sobotniego popołudnia. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które upłynie w atmosferze pełnej pozytywnej energii – zapowiada Zbigniew Rybczyński, przewodniczący Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wieluniu.

Aktualnie trwa nabór organizacji pozarządowych, jak również grup nieformalnych, które wezmą udział w Wieluńskim Festiwalu Aktywności Społecznej. Jak się zgłosić? Należy wypełnić formularz udostępniony przez organizatorów i przesłać do 10 września na adres ngo.wielun@gmail.com. Link do formularza: https://bit.ly/piknik_NGO_formularz

Uczestnictwo jest nieodpłatne. Organizacje pozarządowe mogą wziąć udział w wydarzeniu poprzez:

  • wystawienie indywidualnego stoiska,
  • przygotowanie atrakcji dla zwiedzających, nawiązujące do charakteru działalności organizacji (animacje, warsztaty, aktywności ruchowe itp.).

Organizowany po raz pierwszy Wieluński Festiwal Aktywności Społecznej został dofinansowany w ramach Programu Mikrogranty w Łódzkiem, realizowanego przez Centrum Opus w Łodzi, ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
8 miesięcy temu

Dumaliśmy z mamą co te figurki obrazują ze zdjęcia. Nawet wszedłem na strone ZS1. Najbardziej nas ten Jankiel zaciekawił. To chyba karczmarz. Technik logistyk. Ciekawe czego uczą? Pewnie, jak się do Wieltonu dostać.

Markoni degustator denaturatu
8 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Beznadzieja ten komentarz nie wiadomo czy się chwalisz czy zalisz komentarz adekwatny do twego życia szare i beznadziejne takie flaki z olejem

Henryk Markoni
8 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Markoni degustator denaturatu

Dziękuję za dyzugocącą krytykę. Nie będę mógł dzisiaj jeść cały dzień z rozpavzy. Dawaj kopa na mordę, to się rozluźnię.

Henryk Markoni
8 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Markoni degustator denaturatu

Nie pisz mi taloch przykrych rzevzy. Poplłakałęm się. Teraz się żalę. Ale wyjdę z tego, bo jestem silny. Teraz się chwalę. Tak ci mówię na wszelki wypadek, bo najwyraqźniej nie rozpoznajesz emocji. To musi być dosyć przykra przypadłość. Nie możesz nawet naczepy dobrze pokochać.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
4
0
Podziel się swoją opiniąx