R e k l a m a

Dominika Włodarczyk z Okalewa trafi na najwyższy szczebel kolarstwa – do World Tour

R e k l a m a

Dominika Włodarczyk będzie występować w World Tour w barwach zespołu UAE Team ADQ. Utalentowana zawodniczka z Okalewa podpisała zawodowy kontrakt na sezony 2024 i 2025.

Wychowanka MLKS Wieluń, 22-letnia Dominika Włodarczyk, trafi na najwyższy szczebel kolarstwa. Będzie występować w wyścigach World Tour jako zawodniczka UAE Team ADQ ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przez ostatnie cztery sezony utalentowana sportsmenka reprezentowała barwy zespołu MAT ATOM Deweloper Wrocław, stając się w tym czasie jedną z liderek teamu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Super wiadomość, która potwierdza, że wspólnie z naszymi sponsorami, partnerami i zawodniczkami robimy kawał dobrej roboty. Dominika Włodarczyk w nadchodzącym sezonie 2024 przejdzie do worldtour’owego peletonu i będzie reprezentować UAE Team ADQ z siedzibą w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Powodzenia Doma, jesteśmy z Ciebie dumni! – napisał na Facebooku jej obecny team, MAT ATOM Deweloper Wrocław.

Sama Dominika udzieliła też wypowiedzi dla oficjalnej strony swojego nowego zespołu, UAE Team ADQ. Powiedziała m.in.: „Odkąd uwierzyłam, że mogę zostać zawodową kolarką, przyglądałam się kilku drużynom World Tour. UAE Team ADQ przykuł moją uwagę dobrą organizacją, zarówno podczas wyścigów, jak i poza nimi, warunkami, jakie stwarzają zawodnikom oraz wartościami zespołu. Jestem więcej niż szczęśliwa, że będę częścią tego zespołu przez kolejne dwa sezony.”

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx