R e k l a m a

Wieluń: Kryterium kolarskie i zlot zabytkowych pojazdów. Będą zamknięcia ulic

R e k l a m a

Sporo będzie się dziać w centrum Wielunia w niedzielę, 17 września 2023 roku. Cykliści wezmą udział w 53. Ogólnopolskim Kryterium Kolarskim, a gratkę dla siebie będą mieć też miłośnicy zabytkowych pojazdów.

W niedzielę będzie można ciekawie spędzić czas na świeżym powietrzu w centrum miasta. Warto jednak pamiętać, że w związku z tymi wydarzeniami należy spodziewać się zamknięcia niektórych części miasta dla ruchu drogowego. Wyłączenia obejmą tak naprawdę całe ścisłe centrum Wielunia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na czas wyścigu kolarskiego, czyli od godz. 9:00 do 17:00, zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice: plac Legionów wraz z przyległymi ulicami: Śląską i Sienkiewicza; plac Kazimierza Wielkiego, ulice Królewska, Barycz, Krakowskie Przedmieście; ulica Reformacka wraz z przyległymi ulicami: Podwalem, Różaną, Palestrancką, Wodną; a także ulice Zamenhofa, Nowy Rynek i Ewangelicka.

Ponadto w związku z organizacją Zlotu Pojazdów Zabytkowych od godz. 9:00 do 15:00 całkowicie wyłączona z ruchu będzie ulica Kaliska. Szerzej o zlocie informujemy w naszym artykule Wieluńskie muzeum organizuje zlot zabytkowych pojazdów. Znamy plan wydarzenia.

– Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie wyżej wymienionych ulic, również w okolicach przejść dla pieszych, oraz o dostosowanie się do poleceń służb porządkowych. Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyżej wymienione wydarzenia – podkreśla Radosław Urbaniak z biura burmistrza Wielunia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx