R e k l a m a

Dwa spektakle i kilka premier filmowych. Sprawdzamy repertuar wieluńskiej Syreny

R e k l a m a

„Teściowie 2” oraz „After 5. Na zawsze” to hity wieluńskiego kina Syrena na najbliższy tydzień. Co jeszcze znalazło się w repertuarze? Sprawdźcie razem z nami.

W nadchodzącym tygodniu w kino-teatrze Syrena w Wieluniu będzie można obejrzeć spektakl teatralny „50 słów” (17 września 2023) oraz dokumentalny spektakl taneczny „Every Minute Motherland” (19 września 2023), przedstawiający zewnętrzny i wewnętrzny punkt widzenia na wojnę i uchodźców. Nie zabraknie też oczywiście filmów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Naszą podróż po repertuarze na trzeci tydzień września 2023 zaczynamy od filmów, które będą wyświetlane w dużej sali. Będą to m.in.: „Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy” (familijny), „Waleczne rybki” (animacja/przygodowy), „Sound of freedom. Dźwięk wolności” (thriller/akcja), „Teściowie 2” (komedia), „After 5. Na zawsze” (melodramat) oraz „Zakonnica 2” (horror).

Wszystkie wyżej wymienione filmy będzie można równie dobrze obejrzeć w domowej atmosferze w sali kameralnej. Oprócz nich będzie tam wyświetlany m.in. dramat „Saint Omer”. Nie zabraknie też filmów, które pojawią się na ekranie małej lub dużej sali w nadchodzącym tygodniu tylko raz. Szczegóły sprawdzicie w repertuarze poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx