R e k l a m a

Ukradł młot udarowy z firmy, w której wcześniej pracował. Teraz może pójść „za kratki”

R e k l a m a

Pajęczańscy kryminalni zatrzymali 27-latka, który ukradł młot udarowy o wartości około 1500 złotych z jednej z firm w gminie Nowa Brzeźnica. Okazało się również, że młody mężczyzna był osobą poszukiwaną przez policję. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do kradzieży młota udarowego o wartości około 1500 złotych z jednej z firm z gminy Nowa Brzeźnica doszło 14 września 2023 roku. Właściciel firmy zgłosił fakt kradzieży w pajęczańskiej komendzie policji. Całą sytuację kradzieży elektronarzędzia zarejestrowały zakładowe kamery monitoringu, na którym rozpoznano sprawcę.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci wytypowali jako sprawcę tego czynu 27-letniego mieszkańca gminy Nowa Brzeźnica, który wcześniej był pracownikiem tejże firmy. Mężczyznę kryminalni zatrzymali tego samego dnia. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że był on osobą poszukiwaną przez policję do odbycia kary pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z KPP w Pajęcznie.

27-latek został osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał już zarzut dokonania kradzieży i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
9 miesięcy temu

284 KK, przywłaszczenie, jak zwykle wieluńscy autorzy dają górną granicę dla dramtyzmu. Nawalony ziomek bosza przytulił i 5 lat. ale włodarz, co galę pedofili potrafił zorganizować się buja po dzielni. Wieluń, gdzie standardy robią fikołka i się wyprożniają do akwarium.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx