R e k l a m a

Już wkrótce III edycja Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego

R e k l a m a

W grudniu 2023 r. już po raz trzeci poznamy laureatów Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego. Organizatorem Rankingu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi. Partnerem jest Urząd Statystyczny w Łodzi.

Ideą rankingu jest wyłonienie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego, wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno – gospodarczego. Poprzednie dwie edycje Rankingów spotkały się z dużym zainteresowaniem samorządów, instytucji i mediów regionalnych. Podsumowanie wydarzeń można znaleźć na stronie frdl-lodz.pl.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Liczymy, że i tym razem spotkamy się w licznym gronie przedstawicieli samorządów województwa łódzkiego, by poznać laureatów Rankingu – wskazują organizatorzy.

– Mamy nadzieję, że przeprowadzane analizy statystyczne staną się podstawą ważnej dyskusji zarówno nad zarządzaniem lokalnym, jak i strategicznymi kierunkami rozwoju regionu. Wyniki te będą również podstawą do debaty, którą zaplanowaliśmy na Galę rankingu – informuje Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej. – Tym razem w gronie ekspertów, przedstawicieli samorządów i partnerów Rankingu będziemy rozmawiać o rozwoju jednostek – wyzwaniach i kierunkach oraz środkach i metodach mających na celu rozwijanie miejscowości, zatrzymywaniu i przyciąganiu mieszkańców oraz inwestorów.

Gala Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego w 2023 r. odbędzie się 1 grudnia w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomiczniej. Już dziś zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących Rankingu i zaprezentowanych w grudniu wyników!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx