R e k l a m a

Nowy wydział powstał w wieluńskiej komendzie policji. Naczelnikiem podkom. Brożyna

R e k l a m a

W Komendzie Powiatowej Policji w Wieluniu nastąpiły zmiany w strukturze organizacyjnej. Dotychczasowy referat zmienił się w Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. Naczelnikiem nowo powstałego wydziału został mianowany podkomisarz Sylwester Brożyna.

Z dniem 15 października 2023 roku nastąpiły zmiany w strukturze organizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. Dotychczasowy referat przekształcił się Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. Głównymi zadaniami tego wydziału jest zwalczanie i wykrywanie przestępczości gospodarczej i korupcyjnej. Naczelnikiem nowego wydziału został mianowany podkomisarz Sylwester Brożyna.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W miniony piątek w siedzibie wieluńskiej komendy odbyło się uroczyste wręczenie rozkazu personalnego o mianowaniu na stanowisko. Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu podinspektora Grzegorza Kurka rozkaz o mianowaniu na stanowisko naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją otrzymał podkomisarz Sylwester Brożyna. Szef wieluńskich policjantów wręczając rozkaz pogratulował oraz wyraził swoje uznanie dla awansowanego funkcjonariusza – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Podkomisarz Sylwester Brożyna służbę w Policji rozpoczął we wrześniu 2005 roku. Od samego początku jest związany z wieluńską jednostką. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Swoją drogę zawodową rozpoczął w Wydziale Prewencji. Później kolejno pracował w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym oraz w Referacie do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją, a w marcu 2023 roku stanął na czele referatu jako kierownik.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx